Z myślą o ekologii

 

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy rozpoczął przebudowę torowiska tramwajowego na ulicy Wojska Polskiego na odcinku od węzła na Szarych Szeregów do pętli Kapuściska. Od soboty 7 kwietnia tramwaje linii nr 7 i 8 kierowane są na trasy czasowo zmienione. Jak więc dojechać do naszego Biura Obsługi Klienta?

 

Wstrzymano ruch tramwajowy na odcinku od węzła na Szarych Szeregów do pętli zlokalizowanej przy ul. Chemicznej. Linia nr 7 kierowana jest teraz do pętli Glinki, a nr 8 do pętli Wyżyny. Drogowcy uruchomili jednak komunikację zastępczą. Do zlokalizowanego przy ul. Wojska Polskiego 48 w Bydgoszczy BOK-u można dojechać linią autobusową nr 61 oraz ogólną, autobusową linią zastępczą "za T" w relacji Kapuściska – Szarych Szeregów – Kapuściska.

Źródła: http://www.zdmikp.bydgoszcz.pl/index.php/pl/aktualnosci-2/aktualnosci-komunikacja/4584-uwaga-zmiany-w-komunikacji-tramwajowej-na-wojska-polskiego, http://www.zdmikp.bydgoszcz.pl/index.php/pl/aktualnosci-2/aktualnosci-drogi/4583-rozpoczynamy-przebudowe-trasy-tramwajowej