Z myślą o ekologii

W sobotę 27 października wystartuje ProNatuRun, czyli bieg i marsz dla niepełnosprawnego Fabiana Kamińskiego. To już druga edycja. Kolejny raz dochód z imprezy będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację chłopca.


Trasa 5-kilometrowego biegu i marszu, jak na "pronaturalne” zawody przystało, przebiegać będzie po leśnych ścieżkach LPKiW Myślęcinek. Zapewniony będzie elektroniczny pomiar czasu uczestników. Start o godz. 10.00 na polanie Różopole.
W programie zawodów będą:
   • Bieg na dystansie 5 km
   • Marsz Nordic Walking na dystansie 5 km
Zapisywać można się za pomocą strony internetowej, gdzie znajduje się również m.in. regulamin i inne niezbędne informacje: www.b4sportonline.pl/Aktywne_Kujawy.
Szczegółową mapkę oraz trasę Biegu można znaleźć na specjalnej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/331575567605799/ oraz poniżej w załączniku.
Plan minutowy wydarzenia:
   • godz. 8.00-9.30 – działalność Biura Zawodów
   • godz. 10.00 – start - ProNatuRun bieg i marsz charytatywny
   • godz. 12.00 – dekoracje

Organizatorem wydarzenia jest LIFE+ Joanna Maciejewska, a ProNatura jest oficjalnym partnerem biegu.
- ProNatura w swoich działaniach już wielokrotnie udowodniła, że ekologia to nie tylko pusty slogan. Tym razem w ramach „ProNatuRun” wysyłamy kolejny ważny sygnał: można połączyć przyjemne z pożytecznym. Chcemy pomóc Fabianowi. Zapraszam serdecznie do czynnego udziału! – mówi Konrad Mikołajski, prezes zarządu ProNatury.

plakat

Załączniki:
Pobierz plik (regulamin.pdf)regulamin.pdf[ ]176 kB
Pobierz plik (mapa.jpg)mapa.jpg[ ]76 kB