Zakład Gospodarki Odpadami (ZGO) - ul. Prądocińska 28, Bydgoszcz: 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Osoby zainteresowane ofertą na powyższe stanowiska prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) wraz z poniższą klauzulą rekrutacyjną(PDF). Jej brak uniemożliwi nam realizację procesu rekrutacyjnego z Pani/Pana udziałem.

Osoby które nie posiadają opracowanego CV zachęcamy do złożenia aplikacji za pomocą Formularza aplikacyjnego CV na wolne stanowisko pracy.

Dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres: biuro@pronatura.bydgoszcz.pl (nazwa stanowiska w temacie maila) lub osobiście do Biura Obsługi Klienta przy ul. Wojska Polskiego 48 w Bydgoszczy.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Proces rekrutacji

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące ofert/rekrutacji, prosimy o kontakt z pracownikiem właściwym ds. rekrutacji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 14:00 tel. 690-448-120 lub 502-770-393.

Mając na uwadze dbałość o właściwe dysponowanie Państwa danymi osobowymi oraz realizując nałożony obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust.1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (dalej: RODO) proszę o zapoznanie się z klauzulą rekrutacyjną:

Klauzula rekrutacyjna (pobierz plik PDF).

 Oferta MKUO FIN