Z myślą o ekologii

Na stronie internetowej ProNatury jest już dostępny wirtualny spacer po ścieżce edukacyjnej Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych.

W odpowiedzi na Państwa liczne zapytania z radością informujemy, że wirtualny spacer jest już dostępny na naszej stronie www.pronatura.bydgoszcz.pl. Jest to unikatowa możliwość częściowego odwiedzenia naszej ścieżki edukacyjnej, tak chętnie odwiedzanej przez Mieszkańców Bydgoszczy i nie tylko. Wirtualne spacery to multimedialne prezentacje zbudowane na bazie panoram sferycznych. Pojedyncza panorama powstaje przez wykonanie serii zdjęć wokół ustalonego punktu i nałożenie ich na sferę - dzięki temu umożliwia rozglądanie się we wszystkich kierunkach i przybliżanie szczegółów. Połączenie kilku panoram w logiczną całość tworzy wirtualny spacer. Oprócz wyboru panoramy z listy, przemieszczanie się między punktami jest możliwe przez klikanie w strzałki umieszczone w panoramach (tzw. hotspoty).

- Mam nadzieję, że ta wirtualna forma zaproszenia spodoba się tym wszystkim, którzy nas jeszcze nie odwiedzili na tyle, aby skorzystać z naszej oferty edukacyjnej. W ubiegłym roku gościliśmy ponad 3 tysiące osób. Warto na własne oczy przekonać się jak dbamy o środowisko – mówi prezes zarządu ProNatury Konrad Mikołajski.

Wszystkich chętnych do wirtualnego „obejrzenia” centralnej dyspozytorni, instalacji od wewnątrz oraz widoku z rampy najazdowej zapraszamy na naszą stronę www!

Wiecej…