Wakacje tuż, tuż. To idealny moment na nowy gadżet ProNatury – papierową śmieciarkę. Specjalne szablony do wycinania i sklejania można ściągać z naszej strony internetowej.

 

Każdego dnia prowadzimy edukację ekologiczną, wiemy więc, jak ważne jest wyrobienie właściwych nawyków w gospodarce odpadami wśród najmłodszych. Nieustannie szukamy nowych, atrakcyjnych dróg dotarcia z naszym ekologicznym przesłaniem do dzieci i młodzieży. Tym razem postawiliśmy na wcielenie idei DIY (ang. Do It Yourself – Zrób To Sam). Co zrobić, żeby bez wydawania pieniędzy mieć w domu zabawkową śmieciarkę? To bardzo proste! Wystarczy ściągnąć szablon, który dostępny jest w wersji JPG i PDF poniżej, wydrukować, wyciąć i skleić. Po złożeniu pojazd mierzy ponad 15 cm długości.

To już druga nietypowa ciężarówka w naszej flocie. W maju 2017 roku dołączyły do niej smieciarki z klocków. Efektem współpracy ProNatury z firmą COBI SA, liderem w branży zabawkarskiej, największym producentem klocków konstrukcyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej jest zestaw promocyjno-edukacyjny bazujący na modelu klocków „Garbage Truck” z serii „Action Town”. Został wyprodukowany w wersji spersonalizowanej MKUO ProNatura Sp. z o.o., o czym świadczy branding opakowania, ale i sama śmieciarka. Pojazd jest w „naszych” (biało – zielonych) barwach, a realizmu dodają naklejki z logo ProNatury i bydgoska rejestracja (CB EKO 1)! Zestaw składa się z 200 klocków, 2 figurek i instrukcji. Po złożeniu śmieciarka mierzy ponad 20 cm długości (Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).

Załączniki:
Pobierz plik (śmieciara JPG.jpg)śmieciara JPG.jpg[ ]2925 kB
Pobierz plik (śmieciara PDF.pdf)śmieciara PDF.pdf[ ]2859 kB